Kad pēdējo reizi tiki vērtēts/-a?
Kā juties, kad tevi vērtēja?
Kādai jābūt vērtēšanai, lai tā sniegtu pozitīvas sajūtas?
Ko, tavuprāt, visgrūtāk novērtēt? Kāpēc?
Kāpēc, tavuprāt, vērtēšanas procesā nepieciešami kritēriji?
Kuriem kritērijiem tu uzticies/uzticētos vairāk
Paskaidro (izvērs) iepriekšējā jautājuma atbildi!