Vol. 1: pg. 16 #25-27, Pg. 32 #22-24, Pg. 40 #16-22
star
star
star
star
star
Last updated almost 6 years ago
25 questions

1
1
1
1
1
1

1
Write $36 for 4 baseball hats as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
Write $36 for 4 baseball hats as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
1
Write $56 for 7 baseball hats as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
Write $56 for 7 baseball hats as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
1
Write 12 posters for 36 students as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
Write 12 posters for 36 students as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
1
Write 12 posters for 36 students as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
Write 12 posters for 36 students as a unit rate in fraction form fully reduced. Don't worry about labels. For example,
1

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1