Let's Make a Deal
star
star
star
star
star
Last updated 11 months ago
10 questions

1
Required
1
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per slice")
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per slice")
1
Required
1
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per oz")
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per oz")
1
Required
1
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per oz")
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per oz")
1
Required
1
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per lb")
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per lb")
1
Required
1
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per L")
What's the unit rate of the better deal? (Enter your answer with a label - ex. "$____ per L")
