Let's Make a Deal 2
star
star
star
star
star
Last updated 11 months ago
10 questions

1
1
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
1
1
What was the unit rate of the better deal? ____ per pound? (Write the price in the blank).
What was the unit rate of the better deal? ____ per pound? (Write the price in the blank).
1
1
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
1
1
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
What was the unit rate of the better deal? ____ per ounce? (Write the price in the blank).
1
1
What was the unit rate of the better deal? ____ per crayon? (Write the price in the blank).
What was the unit rate of the better deal? ____ per crayon? (Write the price in the blank).
