Dividing Decimals Common Assessment
star
star
star
star
star
Last updated about 5 years ago
10 questions
1
1
1
1
1
1
1
1
1
A package of 6 candy bars costs $6.72. How much is each candy bar?
A package of 6 candy bars costs $6.72. How much is each candy bar?
1
Jeremy and his roommate share the monthly utility bills evenly. For November the cost of electricity was $87.90, gas was $24.35, heating was $215.80, and water was $36.43. How much did each person pay that month?
Jeremy and his roommate share the monthly utility bills evenly. For November the cost of electricity was $87.90, gas was $24.35, heating was $215.80, and water was $36.43. How much did each person pay that month?