James bought 10 pencils from the school store, and paid a total of $1.30. How much did each pencil cost? Remember to show your work for credit.
Required
4 points
4
Question 2
2.
Over the course of 6 days, Tonda ran 17.22 miles. She ran the same distance each day. How far did Tonda run each day? Remember to show your work for credit.
Required
4 points
4
Question 3
3.
Solve for the quotient and remember to show your work for credit.
Required
4 points
4
Question 4
4.
Required
4 points
4
Question 5
5.
Solve for the quotient and remember to show your work for credit.