Topic 6 Assessment - Envision

Last updated almost 2 years ago
5 questions
Required
4

James bought 10 pencils from the school store, and paid a total of $1.30. How much did each pencil cost? Remember to show your work for credit.

Required
4

Over the course of 6 days, Tonda ran 17.22 miles. She ran the same distance each day. How far did Tonda run each day? Remember to show your work for credit.

Required
4

Solve for the quotient and remember to show your work for credit.

Required
4

Required
4

Solve for the quotient and remember to show your work for credit.