Considerați că acordați suficient timp problemelor școlare ale copilului dumneavoastră?
Cât de des veniți la școală pentru a discuta cu profesorii de la clasă?
Sunteți de acord cu existența învățământului privat?
Cum credeți succesul școlar depinde de echilibrul emoțional al copilului?
În opinia dumneavoastră care credeți că este cel mai important lucru ca o școală să fie considerată bună?
Copilul dumneavoastră vă împărtășește experiențele sale școlare?
Cum evaluați colaborarea dumneavoastră cu școala?
Ce așteptări aveți de la școală?
Precizați 1-2 teme care ați dori să fie abordate în cadrul ședințelor cu părinții.
Ce altceva doriți să se facă la școală pentru copiii dumneavoastră?