712LRISM WS#17 (Gray) Unit Rate from a Graph & Table
star
star
star
star
star
Last updated about 4 years ago
8 questions

1
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:$1.23/apple
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:
$1.23/apple
1
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:1 mph
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:
1 mph
1
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:5 pages/minute
Find the unit rate for the graph. Round any answer to the nearest hundredth.
Write your answer like:
5 pages/minute

1
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:2 pts/game
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:
2 pts/game
1
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:2 students/teacher
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:
2 students/teacher
1
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:2 ft/sec
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:
2 ft/sec
1
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:2 sit ups/min
Find the unit rate for the table. Round any answer to the nearest tenth.
Write your answer like:
2 sit ups/min
0
How do you feel you did on this assignment?
How do you feel you did on this assignment?