Do Now - 10/20/22 Academic
star
star
star
star
star
Last updated almost 3 years ago
1 question
Required
1
Barbara paid $3.6 for 4 muffins. At this rate, what will 6 muffins cost?
Barbara paid $3.6 for 4 muffins. At this rate, what will 6 muffins cost?