Log in
Sign up for FREE
arrow_back
Library
Do Now - 11/14/22 Academic
By Sydney Lopez
star
star
star
star
star
Share
share
Last updated almost 3 years ago
1 question
Add this activity
Required
1 point
1
Question 1
1.
You can buy 36 cookies for $4. How many cookies can you buy per dollar?
visibility
View drawing
7.4.B