Exit Ticket - 10/18/22 Academic
star
star
star
star
star
Last updated almost 3 years ago
1 question
Required
1
Becky bought 4 pounds of grapes for $8.24.How much did the grapes cost per pound?
Becky bought 4 pounds of grapes for $8.24.
How much did the grapes cost per pound?