Unit 3 Lesson 9 - Math Cool Down - 11/17/2023

Last updated over 1 year ago
1 question
4

A restaurant sells 10 tacos for $8.49, or 6 of the same kind of taco for $5.40. Which is the better deal? Explain how you know.