734LRIS WS #19 (Gold) Find Unit Rate

Last updated about 2 years ago
28 questions
1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the better buy?

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the Better Buy?

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the Better Buy?

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the Better Buy?

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the Better Buy?

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

What is the price per unit? Write answer like:

1

Which is the Better Buy?

1

Find the unit rate. Round your answer to the nearest tenth.
Write answer like: 12 mph

1

Find the unit rate. Round your answer to the nearest tenth.
Write answer like: 1.2 min/mile

1

How many GRAMS of fat ate there for every CUP of tuna?
Write answer like:

1

How many CUPS of tuna are there for every GRAM of fat?
Write answer like:

1

What is the download rate in Megabytes per Minute?
Write answer like:

1

How far does the liquid iron travel in 1 day?
Write answer like: 123 ft

0

How do you feel you did on this assignment?