5.2 Practice

Last updated 11 months ago
11 questions
1

Q9
Students per class

1

Q10
Calories per serving

1

Q11
miles per hour

1

Q22
price per dvd

1

Q13
price per ticket

1

Q14
tablespoons per quart

1

Q15
price per pizza

1

Q16
meters per second

1

Q17
miles per gallon

1

Q18
dollars per hour

1

Q19
Write out store name that matches the Party Planner's unit rate.